Mateusz (Kraków) - ocena: 5/5

Jeżeli ktoś naprawdę boi się zakupów przez Internet, to superparts jest idealnym miejscem na pierwsze zakupy. Sprawna obsługa, szybka dostawa, bardzo dobre ceny rozrządów - wiem z doświadczenia. Polecam!

P.S. Przed zakupem części wyższych wartości lepiej zadzwonić do obsługi, bo często dostaje jeszcze lepsze ceny niż kupując z automatu na sklepie, czy allegro.

Jacek (Rzeszów) - ocena: 5/5

Gdy w moim bolidzie nadszedł czas przeglądu okresowego to cena jaką powiedzieli mi w lokalnym sklepie wywołała u mnie reakcję odrzucającą… Całe szczęście znalazłem w Google sklep superparts, gdzie po pierwsze znalazłem dużo tańsze ceny, a po drugie mogłem poszukać odpowiedników części.

Katarzyna (Zamość) - ocena: 5/5

W moim samochodziku w pewnym momencie zaczęło coś stukać, pukać… Pojechałam do mojego mechanika, który stwierdził, że to przegub. Bardzo mocno polecam sklep superparts.pl za szybkie zakupy oraz pomoc w doborze części.

Paweł (Poznań) - ocena: 5/5

Dobry sklep z częściami samochodowymi. Mogę śmiało polecić. Młody, rozwijający się, a już jest na wysokim poziomie. Jako że miałem do czynienia ze e-sklepami o których póki co głośniej słychać mogę porównać, co też uczynię - bo w superparts aż chce się robić zakupy. Chłopaki nie szczędzą na rabatach, zawsze są w stanie dać więcej upustu. To cieszy! Liczy się przede wszystkim podejście do klienta i chyba dobrze zdają sobie z tego sprawę - to jest najlepsza reklama! :) Pozdrawiam